Oyuncu Bilgisi

Giriş Mayn Games Hesabı ile. Güvenlik Kodu Kurtarma

ÖYKÜ ⅣSavaşçının Kalbi

Büyük Usta Kara-Han toplumun yeniden doğuşunu müjdeleyip Gök-Kavim’e döndükten sonra çok geçmeden Ejder ve Pars Kavimleri arasında korkunç bir trajedi yaşandı.

'Ejder Kavmi’nin en yetenekli savaşçılarının Büyük Üstadı Yel Usta hararetli bir dövüş sanatları müsabakası sırasında yanlışlıkla Pars Kavmi’nin Üstatlarından Cin Usta’yı öldürmüştü. Bu iki kavim arasında uzun zamandır süregelen barışı bozarak bir kan davası çıkardı.

Bu kadarı yetmezmiş gibi Hakan Oda-Han’ın kızı Manolya 15 yaşındayken kabilesinin bir töresine karşı gelerek beşik kertmesine varmadı ve Pars Kavmi’nden Konug ile evlenmek istedi. Bunu ailesine anlattığında babası son derece öfkelenerek törelerine uymasını ve halkının dediğini yapması emretti.

Hayatta mutlu olmak için yegane arzusu elinden alınan Manolya kendi kavmini terkedip Konug’la sonsuza kadar birlikte olabilmek için Pars Kavmi’ne katılmaya karar verdi. Ama kader her zaman acımasız ve aşk da karşılıksızdır. Manolya kısa sürede Konug’un gerçek yüzünü gördü ve aralarındaki sevgi kuruyan bir çiçek gibi hızla soldu. Konug kızı Oda-Han ve ordusunun planlarıyla ilgili bilgi sızdırmak için kullanmıştı. Kavmi’nden ayrıldıktan sonra Manolya’ya ihtiyacı kalmayan Konug onu kırık bir kılıç gibi bir kenara attı.
Aşağılanan ve evine de dönemeyen Manolya da hem kendisinin hem de ailesinin şerefini kurtarmaya karar verdi. Bunun yapmasının tek yolunun bir savaşçı olmaktan geçtiğini gördü. Manolya sıradan bir savaşçı değil Kadim Gök-Kavim’e girmeye hak kazanacak bir savaşçı olmaya karar verdi

[ Azgın Pars ]
Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler.  Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de  daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar  taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok  fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur.
Daha fazla