Oyuncu Bilgisi

Giriş Mayn Games Hesabı ile. Güvenlik Kodu Kurtarma

ÖYKÜ ⅥSessiz Katil

Yılan Kavmi’nin Hakanı Set-Han Pars Kavmi’nin yavaş yavaş güçlenişini sessizce izlemekteydi. Ejder Kavmi şimdiden ata toprağının çoğunu git gide küstahlaşan kudretli Rua-Han’a terk etmişti bile. İlk başta Oda-Han’ınki gibi güçlü bir kavmin nasıl olup da bu kadar kolay yenildiğine akıl erdirememişti. Sanki Rua-Han Oda-Han’ın her hareketini, her manevrasını önceden biliyor ve önceden bir karşılık geliştirmiş oluyordu.

Bu savaş aynı zamanda Yılan Kavmi insanları arasında da endişeye yol açmaya başlamıştı. Böylesi güçlü bir düşmanla nasıl savaşılabilirdi? Güç sarhoşluğu içindeki Rua-Han doymak bilmez gözlerini Yılan topraklarına çevirmişti bile. Set-Han, Oda-Han’ın kızının kayboluşuna dair öyküyü duyar duymaz sonunda bulmacayı çözmüştü. Rua-Han’ın zaferinin sırrı bu kızdaydı!

Kızın Pars Kavmi’nin en iyi kılıç ustalarından biri olan Konug’a aşık olup ona kaçtığına dair dedikodular Set-Han’a kadar gelmişti. Ama o, Konug’un geçmişini iyi bildiği için savaşçının kıza olan ilgisinin ardındaki asıl nedeni de kolayca tahmin etti. Elde edeceği çok şey olduğunun farkına varan Hakan kavminin en sessiz ve yetenekli Gizlilik Ustalarını Manolya’yı bulup kendisine getirmeleri için görevlendirdi.

Manolya, Bamboo Crane Ormanlarındaki başıbozuk bir kavimle birlikte yaşarken bulundu. Kavim kızı kabul etmekle kalmamış, onu ellerindeki en iyi savaş teknikleriyle eğitmiş ve sonunda hayretle çok yetenekli olduğunu görmüşlerdi. Ve Yılan Kavmi’nin Çift Kılıç Ustası Enki sonunda kızı bulur. Ama kız ona karşı kendisini savunmayı başarır. Enki çok şaşırır ve gönülsüzce de olsa Set-Han’a durumu bildirir. Ne var ki Hakan bu kez de kıza vermesi için Enki’ye bir mektup gönderir.

[ Kutsal Taş Savaşı ]
Kutsal Taş Savaşı 4 kavmin müthiş mücadelesidir. 3 saat süren savaşta oyuncular düşman kavimlerin taşlarını ele geçirmeyi amaçlar. Bu sayede kavimlerine güç avantajı sağlayacaklardır.
Daha fazla