Oyuncu Bilgisi

Giriş Mayn Games Hesabı ile. Güvenlik Kodu Kurtarma

ÖYKÜ ⅤÇarpışma

"Cin Usta’nın ölümünün ardından geçen günlerde Pars Kavmi’nin birçok savaşçısı ustalarının öcünü almak için silah altına çağırılmıştı. Karanlık ve güçlü bir başbuğ olan Hakan Rua-Han, Oda-Han’ın önerdiği barış görüşmelerini reddetmişti. Onun yerine Ejder Kavmi topraklarına girdi ve Büyük Usta Yel’den intikamını almak için amansız bir savaş başlattı.

Savaş başlayalı beş yıl olmuştu ve meydanlar Cin Usta’nın oğlu Konug’un yükselişine tanık oluyordu. Varisi olmayan Rua-Han kavmindeki en iyi savaşçı olan Konug’u evlat edindi. Bu kaderdi. Konug sonunda Pars Kavmi’nin en iyi savaşçı ustası olacaktı.Acımasız ve Rua-Han’a son derece bağlı olan Konug, fırsatını bulunca Hakan’ına borcunu ödemek için Oda-Han’ın kızı Manolya’nın kalbini kazanarak Ejder Kavmi askerleriyle ilgili gizli bilgileri sızdırmıştı. Bu hile Doğu’nun Muhteşem Ejderleri için bir felaket olmuştu.

Yenilen, aşağılanan ve asıl topraklarının üçte birini yitiren ejderler zayıflıklarının stratejilerinden değil de Manolya’dan kaynaklandığını bilmiyorlardı.

Konug ise bu zaferleriyle İnce Kılıç Ustalığı mertebesine terfi etmişti. Tüm ihtiraslarına kavuşmak üzereyken akılsız Manolya çevresindekilerle birlikte Pars Kavmi’ne katıldı. Konug bu kızın saflığı karşısında şaşkınlığa düşse de yapabileceği tek bir şey vardı. Aşklarının bir yalan olduğunu söyledi ve kalbi parçalanan kadını başından attı.

[ Koruma Taşları ]
Bu taşlar düşmanların şehirlerde kaos ortamı oluşturmasını engellemek içindir. Ancak istila zamanlarında düşmanlar işlerini kolaylaştırmak için bu koruyucu bariyerleri kırmayı amaçlayacaklardır.
Daha fazla