Oyuncu Bilgisi

Giriş Mayn Games Hesabı ile. Güvenlik Kodu Kurtarma

ÖYKÜ ⅦDönüş

Batı Diyarları’nın sınırlarında bekleyen savaşçıları bir seher vakti yağmur karşıladı. Bugün üç kavim bu toprakların hakimiyeti için birbiriyle cenk edecekti. Kuzey’den soğuk bir rüzgar esti. Komşu bölgelerden birçok kişi bu amansız mücadeleyi izlemeye gelmişti. Ortalıkta çıt çıkmıyordu, gökyüzü karardığında tüm gözler yukarı çevrildi. Havayı yırtan bir yıldırım toprağı titretti. Gümbürtüsü çok uzaklardan bile duyuldu. Çocuklar analarının eteğine yapıştı, savaşçılar tetikteydi. Tehlike her an her yerden gelebilirdi.

'Kuzeyde, uzaklarda dağları ağır kaplayan sis yavaş yavaş hareket etmeye ve tüm vadinin üzerini bir tül gibi örtmeye başladı. Sonra onlar karanlığın içinden çıkan hayaletler gibi geldiler: Ejderhaların o başka bir şeyle karıştırılmayacak silüetlerinin yanı sıra yürüyen oniki gölge…

[ PVP ]
PVP bazlı bu oyun, oyunculara belirlenmiş haritalarda diğer kavimlere karşı tüm güçlerini sergileyebilecekleri mücadele imkanı verilir. Kendileri ve kavimleri için savaşan oyuncular Cesaret Puanı kazanırlar ve bunu daha sonra CP takası ile çeşitli ünvan alımı için kullanabilirler.
Daha fazla