Merhaba Karahanın Korkusuz savaşçılar,

Sizlerde okulların kapandığı bu günlerde çok çalışmanızın sonucu olarak biraz stres atmayı hakettiniz!
Karne’lerini alan öğrencilerimize bir sürprizde Karahan Online yönetiminden geliyor! Karne’sinin resmini bizimle paylaşan öğrencilerimize süpriz ödüller veriyoruz.

[Ödüller]
Karne resmi (Takdir belgesi ile birlikte) : 1x Calabash(S) + 1x Buff Tılsımı + 1x Çanta + 1x Banka + Güçlendirme Tılsımı + 5x Griffin Hapı (L)
Karne resmi (Teşekkür - Onur belgesi ile birlikte) : 1x Calabash(S) + 1x Buff Tılsımı + Güçlendirme Tılsımı + 5x Griffin Hapı (L)
Karne resmi : 1x Calabash(S) + Güçlendirme Tılsımı + 5x Griffin Hapı (L)

Etkinlik tarihi ;
Başlangıç : 17 Haziran 2016 Cuma 17:00
Bitiş : 23 Haziran2016 Perşembe 23:59

Not:Hediyeler etkinlik sonu gönderilecektir.


Hediyeleri kazanmak için tek yapmanız gereken Karnenizin ve Başarı Belgenizin, isminiz ve tarih görünecek şekilde çekilmiş bir resmini bu konu başlığı altında paylaşacaksınız.

Etkinlik kuralları ;
• Etkinliğimizde hediyeleri yalnızca kullandığı hesap içinde Uzman 2 ve üzeri seviye karaktere sahip oyuncularımız kazanabilir.
• Paylaşacağınız karne resimlerinde isim, soyismi ve tarih (Eğitim Öğretim Dönemi) açıkça görünmek zorundadır. İsim, soyismi ve tarih açıkça görünmeyen karne resimleri etkinlikten yararlanamayacaktır.
• Paylaşacağınız Takdir, Teşekkür ve Karne resimlerinde isimlerin birbiriyle aynı olmak zorundadır. İsim, soyismi ve tarih, karne ve belgeler arasında tutarsızlık gösteren resimler etkinlik dışında kalacaktır.
• Resimler üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik etkinlik kapsamı dışında bırakılacaktır.
• Karne resimlerinizi bu konu başlığı altında paylaşmayan kullanıcılarımızın resimleri dikkate alınmayacaktır.
• Karne üzerinde yazan TC Kimlik numaralarınızı karalayabilirsiniz.
• Etkinlik başlangıç tarihinden önce ve bitiş tarihinden sonra yapılacak olan başvurular, etkinlik dışında bırakılacaktır.

Resim yüklemek için ;
http://tinypic.com
http://postimage.org
http://imageshack.us
http://www.hizliresim.com
adreslerinden yararlanabilirsiniz.


Teşekkürler!