Merhaba Karahanın Korkusuz Savaşçıları,

Okulların yarı yıl tatiline girdiği ve her tarafta kartopu savaşlarının, kardan adamların kol gezdiği bu günlerde Karahan Savaşçıları derslerine çok çalışmalarının sonucu olarak biraz stres atmayı hakettiler!
Karnelerini alan öğrencilerimize bir sürprizde Karahan Online yönetiminden geliyor! Karnesinin resmini ve başarı belgesini bizimle paylaşan öğrencilerimize hediyeler veriyoruz.

[Ödüller]
Karne resmi (Takdir belgesi ile birlikte) : 1x Calabash(S) + 1x Buff Tılsımı + 1x Çanta + 1x Banka + Güçlendirme Tılsımı + 2x İksir sandığı + Griffin Hapı (L)
Karne resmi (Teşekkür - Onur belgesi ile birlikte) : 1x Calabash(S) + 1x Buff Tılsımı + Güçlendirme Tılsımı + 2x İksir sandığı + Griffin Hapı (L)
Karne resmi : 1x Calabash(S) + Güçlendirme Tılsımı + 2x İksir sandığı + Griffin Hapı (L)

Etkinlik tarihi ;
Başlangıç : 22 Ocak 2016 Cuma 12:30
Bitiş : 28 Ocak 2016 Perşembe 23:59

Hediyeleri kazanmak için tek yapmanız gereken Karnenizin ve Başarı Belgenizin, isminiz ve tarih görünecek şekilde çekilmiş bir resmini bu konu başlığı altında paylaşacaksınız.

Etkinlik kuralları ;
• Etkinliğimizde hediyeleri yalnızca kullandığı hesap içinde Uzman 2 ve üzeri seviye karaktere sahip oyuncularımız kazanabilir.
• Paylaşacağınız karne resimlerinde isim, soyismi ve tarih (Eğitim Öğretim Dönemi) açıkça görünmek zorundadır. İsim, soyismi ve tarih açıkça görünmeyen karne resimleri etkinlikten yararlanamayacaktır.
• Paylaşacağınız Takdir, Teşekkür ve Karne resimlerinde isimlerin birbiriyle aynı olmak zorundadır. İsim, soyismi ve tarih, karne ve belgeler arasında tutarsızlık gösteren resimler etkinlik dışında kalacaktır.
• Resimler üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik etkinlik kapsamı dışında bırakılacaktır.
• Karne resimlerinizi bu konu başlığı altında paylaşmayan kullanıcılarımızın resimleri dikkate alınmayacaktır.
• Karne üzerinde yazan TC Kimlik numaralarınızı karalayabilirsiniz.
• Etkinlik başlangıç tarihinden önce ve bitiş tarihinden sonra yapılacak olan başvurular, etkinlik dışında bırakılacaktır.

Resim yüklemek için ;
http://tinypic.com
http://postimage.org
http://imageshack.us
http://www.hizliresim.com
adreslerinden yararlanabilirsiniz.


Teşekkürler!