Merhabalar

Bir süredir oyuncularımızın istediği aynı hesapta kazanılan ve ticarete kapalı olan fazlalık zeus pelerinlerinizi oyun içi ticaret ile başka oyunculara verebileceğiniz bir sistem oluşturduk. Yani hesabınızda ki fazlalık Zeus pelerininizi bu sistem ile oyun içi ticaret eşyasına dönüştürebilir istediğiniz kişi ile ticaret yapabilirsiniz. Bu dönüşüm eşyasını satın alan oyuncumuzda yine sistemimizi kullanarak elinde ki dönüşüm eşyası ile hesabına Zeus Pelerin edinebilecektir.

Fazlalık Zeus Pelerinini Para Kavanozu Eşyasına dönüştürmek

Kurallar:
1) Hesabınızda 1 den fazla Zeus Pelerine sahip olmanız gerekmektedir.
2) Dönüşüm için Web Mağazamızda satışa sunulan Zeus Dönüşüm Paketini satın almış olmanız gerekmektedir.
3) Dönüşüm eşyasını satın aldığınız günden itibaren 1 hafta içinde Zeus pelerininizi dönüşüm yaptırmak için bilet atmanız gerekmektedir.


Yapılacak işlem:
Dönüşüm işlemi paketini satın aldıktan sonra Dönüştürmek istediğiniz Zeus Pelerininizi Seyis deponuza bırakarak aşağıda ki örnek gibi bilet yollayınız.

Örnek Bilet

Karakter Adı: BlackOlive
Dönüşüm paketini satın aldım ve Seyis depoma bıraktığım hesabımda fazla olan Zeus pelerinini dönüştürmek istiyorum.

Biletiniz ardından Seyis deponuzda duran Zeus Pelerininiz tarafımızca silinecek ve yerine Para Kavanozu eşyası konulacaktır.

Para Kavanozu Eşyasını Zeus Pelerininine dönüştürmek

Kurallar:
1) Dönüşüm için Web Mağazamızda satışa sunulan Zeus Dönüşüm Paketini satın almış olmanız gerekmektedir.
2) Dönüşüm eşyasını satın aldığınız günden itibaren 1 hafta içinde Zeus pelerininizi dönüşüm yaptırmak için bilet atmanız gerekmektedir.


Yapılacak işlem:
Dönüşüm işlemi paketini satın aldıktan sonra Dönüştürmek istediğiniz Para Kavanozunu Seyis deponuza bırakarak aşağıda ki örnek gibi bilet yollayınız.

Örnek Bilet

Karakter Adı: BlackOlive
Dönüşüm paketini satın aldım ve Seyis depoma bıraktığım Para Kavanozunu Zeus pelerininine dönüştürmek istiyorum.

Biletiniz ardından Seyis deponuzda duran Para Kavanozu tarafımızca silinecek ve yerine Zeus Pelerin eşyası konularaktır.


Zeus Dönüşüm Paketi

Web Mağazamıza eklediğimiz Zeus Dönüşüm paketi satın alarak fazlalık Zeus Pelerininizin para kavanozu eşyasına dönüştürmesini sağlayabilirsiniz.Veya Para kavanozunu Zeus pelerinine dönüştürebilirsiniz.Zeus Dönüşüm Paketini Buraya tıklayarak Satın alabilirsiniz.

*Not = Zeus Dönüşüm Paketi aldığınız zaman size 4 adet Kalıp gümüş verilecektir.Paketin içersinde Para Kavanozu çıkmayacaktır.Gerekli bilgilendirme ve açıklama yukarıda yapılmıştır.

*Not = Zeus Dönüşüm Paketinin fiyatı 1000 HanPara'dır.