Merhabalar,

Oyuncularımız istekleri ele alınarak sizler için yepyeni bir etkinlik düzenledik. Etkinliğimiz boyunca oyuncularımız yapacakları döküm işlemleri için Döküm Kurtarma Fermanı eşyası satın alarak döküm işlemleri sırasında değerlerindeki düşüşleri geri kurtarabileceksiniz.

Etkinlik Süresi

Başlangıç: 16 Nisan 2014 Çarşamba 09:00
Bitiş: 18 Nisan 2014 Cuma 17:00

Döküm Kurtarma Fermanı


Web Mağazamızda etkinlik boyunca satışta olacak bu eşyanın satın alım işlemi sonrasında ilk döküm değeri düşüşü kurtarılacaktır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Öncelikle hesabınızdan çıkış yaparak Web Mağazamızdan Döküm Kurtarma Fermanı eşyasını satın alınız. Satın alma işlemi sonrasında sistemimiz hesabınız üzerinde ki tüm döküm işlemlerini izlemeye başlayacaktır. Yapacağınız döküm işlemlerinde hangi değerde olursa olsun alacağınız ilk Döküm değeri düşüşü sonucunda eşyanızı bir önce ki değere yükseltme hakkı kazanacaktır.

Not: Döküm Kurtarma Fermanı eşyanızın kırılmasını önlemez. Döküm Kurtarma Fermanı sadece döküm düşüş değerini geri kurtarır. Bu nedenle eşyanızı kırılmalara karşı korumak için Döküm Tılsımı kullanmanız gerekmektedir. Döküm Tılsımı kullanmadan döküm yaparak eşyaları kırılan oyunculara yardımcı olmamız mümkün değildir.


Bu noktada yöneticilerimize bilet yollayarak sadece eşyanızın değerinin kurtarılmasını beklemeniz gerekiyor.

Örnek;

+14 Döküm değerine sahip bir palanız var ve bu değerden sonra ki ilk düşüşü korumak istiyorsunuz. Döküm Kurtarma Fermanı eşyasını satın alıyoruz ve oyuna girip döküm işlemi yapmaya başlıyoruz. İşlemlerimiz sonucu;

1. Deneme Başarılı: Palamız +15 döküm oldu,
2. Deneme Başarılı: Palamız +16 döküm oldu,
3. Deneme Düşüşe Uğradı: Palamız +15 döküm oldu. Bu noktada döküm işlemine ara verip eşyamızın kurtarılması ve tekrar +16 yapılması için bilet atıyoruz ve eşyamızı seyise bırakıyoruz. Eşyanızın döküm değerinin kurtarılması için bu eşyaya kurtarma işlemi yapılana kadar başka döküm işlemi yapmıyoruz. Yani +15 dökümden +16 döküm derecesine kurtarma kazanılmış ise eşyanızın +15 olarak seyise bırakmanız gerekmektedir.

Biletiniz işleme alındıktan sonra yöneticilerimiz Döküm Kurtarma Fermanı satın alma saatinizi kontrol ederek bu saat sonrasında yaptığınız döküm işlemleri için ilk döküm değeri düşüşü yaşayan eşyanızın değerini kurtaracaktır.

Döküm Kurtarma Fermanına Web Mağazamızdan 1200 HanParaya sahip olabilirsiniz. Aldığınız Döküm Kurtarma Fermanı paketi içinden 5 adet Kalıp Gümüş çıkacaktır. Paketi satın aldığınız an koruma işlemi başlayacaktır. Döküm Kurtarma Fermanına Paketini 16 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 09:00 itibariyle Web Mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Not: Döküm Kurtarma Fermanı Eşyanızın kırılmasını önlemez Döküm Kurtarma Fermanı sadece döküm düşüş değerini geri kurtarır. Bu nedenle eşyanızı kırılmalara karşı korumak için Döküm Tılsımı kullanmanız gerekmektedir. Döküm Tılsımı kullanmadan döküm yaparak eşyaları kırılan oyunculara yardımcı olmamız mümkün değildir.

Not: Döküm Kurtarma Fermanı işlemleri hafta-içi saat 09:00~18:00 aralığında yapılacaktır.

Not: Paketi aldıktan sonraki 3 gün içinde işlemi yapıp bilet göndermezseniz hakkınız kaybolur.

Etkinliğimiz hakkında her türlü soru ve sorunlarınız için Destek Sayfası üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Teşekkürler!