Merhaba Karahan Oyuncuları,

HanPara harcayarak değerli eşyalar kazanmak ister misiniz? Bu haftanın Aşamalı Harcama Sistemini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız. Aşamalı Harcama Sistemi Sayfamıza Web Mağazamız sayfasında Kategoriler bölümünde Aşamalı harcama kategorisine tıklayarak ulaşabilirsiniz. ( http://karahan.mayngames.com/tiered )

Nasıl Kazanacaksınız ?

Sahip olduğunuz HanParaları harcadığınızda Aşamalı Harcama Sistemimizde tüm harcama toplamı görünecektir. Aşamalar için gerekli olan HanParayı harcamız iseniz. Aşamalı Harcama Sayfamıza giderek "Kazanılmış Hediyeleri Yükle" düğmesine basıp kazandığınız hediyelerin seyis deponuza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.Not: HanPara Bileti HanParanızı başkasına aktarmak için bir eşya olduğundan HanPara Bileti için Harcanan HanParalar etkinlik dahilince kabul edilmeyecektir.

Etkinlik Süresi

Başlangıç: 14 Mart 2014 Pazartesi 17:30
Bitiş: 20 Nisan 2014 Pazar 23:59

Aşağıdaki tabloda her aşamada neler kazanacağınızı görebilirsiniz.Örneğin bugun 4000 HanPara harcadınız. 3200 HanPara ile Aşama1'i tamamlamış ve 1x K.Kabuğu + 1x MAYN Kupon + 1x Birleştirme Tılsımı + 1x Beyaz Tüy kazanmış oluyorsunuz. Bu hediyelerin "Kazanılmış Hediyeleri Yükle" düğmesine basarak hesabınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Önce ki Aşamadan sonra kalan 800 HanParalık miktar sistemimizde Aşama2 için bekleyecektir. Eğer sonra ki günlerde 3000 HanPara daha harcarsanız Aşama2'de ki hediyeleride kazanabilirsiniz.

Tüm Aşamaları tamamlayan oyuncularımız : 20x K.Kabuğu + 20x MAYN Kupon + 7x K.Kabuğu(SP) + 20x Birleştirme Tılsımı + 11x Calabash(S) + 7x Buff Tılsımı + 14x Beyaz Tüy + 7x Siyah Tüy kazanacaktır.

Not: Gümüş Banknot HanParanızı başkasına aktarmak için bir eşya olduğundan Gümüş Banknot için Harcanan HanParalar etkinlik dahilince kabul edilmeyecektir.

MAYN Kuponları ile neler kazanabilirsiniz!MAYN Kupon oyun içerisinde ticareti yapılabilen bir eşyadır. MAYN Hediye Kuponu (Melekotu) karşılığında aşağıda ki seçenekler ile hediye kazanabilirsiniz:

[ Beceri Puanı Çevrimi ]

->MAYN Kuponu ile Karakterinizin ihtiyaç duyduğu Beceri puanlarına ek puan kazandırabilirsiniz. Beceri puanları Seviye Azaltma servisinden yararlansanız bile karakterinizde kalmaya devam edecektir.

[ Limit-Üstü İksir Çevrimi ]

->MAYN Kuponlarını karakterinizin sahip olduğu iksir sayılarını tamamlayabilmek veya 100 üstü iksir sabihi olmak için kullanabilirsiniz bu sayede karakterinizin gücüne güç katacağınızı unutmayınız. (Maksimum ulaşılabilecek iksir sayısı her bir çeşit için 200dür)
Örneğin : Karakteriniz üzerinde 100 adet Kar iksiri okunuk durumda ise, 14 MAYN Kuponu ile Karakterinizin sahip olduğu Kar İksiri sayısını 200 e yükseltebilirsiniz. (45+45+10).
Örneğin : Karakteriniz üzerinde 94 adet Ateş iksiri okunuk durumda ise, 5 MAYN Kuponu ile Karakterinizin sahip olduğu Kar İksiri sayısını 100 e yükseltebilirsiniz. (5+1).

[ Mistik Hazine Sandığı Çevrimi]

->MAYN Kuponlarınızı Mistik Hazine Sandıklarına çevirebilirsiniz.
Örneğin Mavi Palanızı Mor Pala Yapmak istiyorsunuz ve size MHS lazım. 2 MAYN Kuponunu 1 MHS yaparak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

MAYN Kupon Çevrimi Örnek Bilet formatı

Yukarıda MAYN kuponları ile kazanabilecğeiniz seçeneklerden size uygununu seçtikten sonra tek yapmanız gereken isteğinizi aşağıda ki gibi bize bilet yollayarak bildirmeniz...

Karakter Adı:
# Kullanılacak Mayn Kuponu (Melekotu) sayısı:
İstenilen Seçenekler:

Örnek Bilet

Karakter Adı: Sezar
# Kullanılacak Mayn Kuponu (Melekotu) sayısı: 8
İstenilen Seçenekler: 10 adet Ateş İksiri / 50 Beceri Puanı

Etkinlik hakkında soru ve sorunlarınız için Destek Sayfası üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Tüm Oyuncularımıza İyi Oyunlar!