Merhabalar,


Oyuncularımızdan aldığımız geridönüşler doğrultusunda oyunumuza eşyalarınızı korumanız için yeni bir güvenlik sistemi ekliyoruz. Bu güncellemeyle birlikte sistemi kullanan oyuncularımız güvenliği aktif hale getirerek hesaplarında bulunan bütün karakterler için ticaret, pazar ve diğer yöntemlerle eşyalarının hesap dışına çıkartılmasını engelleyebilecekler.

Bu güncelleştirme 19 Mart 2014 Çarşamba günü yapılacak Sunucu bakımımızla oyunumuza eklenecektir ve aşağıda sistem hakkında detaylı bilgi verilmiştir.


Hesap Güvenlik Sistemini Nasıl Kullanabileceksiniz?

Adım 1) Sistemi kullanmak istediğiniz hesabınıza giriş yaptıktan sonra Güvenlik Sistemi sayfasına giriyoruz. Sistem için 3 adet seçenek bulunmaktadir. (30 günlük, 60 günlük ve 90 günlük Hesap Güvenlik paketi)Adım 2) Seçtiğiniz paket için ödeme yaptıktan sonra bitiş tarihini görebileceksiniz. Gizli Soru Yanıtınızı doğru olarak girerek Hesap Güvenlik sistemini aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.Hesap Güvenlik Sisteminiz aktif haldeyken;

-Hesaptaki karakterlerle ticaret yapılamayacak,
-Hesaptaki karakterlerle pazar kurulamayacak,
-Hesaptaki karakterlerden hiçbir eşya yere atılamayacaktır.

Yukarda belirtilen sistemler harici tüm sistem ve işlemler kullanılabilecektir. (Örnek olarak; NPC'lerden eşya satın almak, pazarlardan eşya satın almak, yerden eşya toplamak, eşya kullanımı, güçlendirme ve geliştirme işlemleri, WebMall ve oyun-içi eşya dükkanından yapılan satın alma işlemleri, binek okuma ve silme, seviye ve tecrübe kazanımı, CP karşılığı eşya takası v.b diğer sistemler kullanılabilecektir.)

*Not= Güvenlik Paketi süreniz dolduğunda Güvenlik Sistemi ayarınız en son hali ile kalacaktır. Güvenlik Paketinizi yenilemeyi unutsanız bile Güvenlik ayarınız son hali ile devam edecektir ve Güvenlik ayarlarınızı değiştirmek için yeni bir Güvenlik Paketi almanız gereklidir.

*Not= Kısa süre sonra oyunumuz Android uygulaması sizlerin kullanımında olacaktır. Bu uygulama sayesinde etkinlik duyuruları ve promosyonlarımız hakkında bilgi edinebileceksiniz. Ayrıca aktif edilecek bu güvenlik sistemi daha sonra bu uygulamanın içine entegre edilecek ve daha kolay sistemi aktif veya pasif hale getirebileceksiniz.

*Not= Sistemsel bir eklenti olacağından oyunumuza herhangi bir Patch gelmeyecektir.

Teşekkürler!