Merhabalar,


Oyuncularımızdan aldığımız geridönüşler doğrultusunda oyunumuza eşyalarınızı korumanız için yeni bir güvenlik sistemi ekliyoruz. Bu güncellemeyle birlikte sistemi kullanan oyuncularımız güvenliği aktif hale getirerek hesaplarında bulunan bütün karakterler için ticaret, pazar ve diğer yöntemlerle eşyalarının hesap dışına çıkartılmasını engelleyebilecekler.

Bu güncelleştirme 19 Mart 2014 Çarşamba günü yapılacak Sunucu bakımımızla oyunumuza eklenecektir ve Sistem hakkında detaylı bilgi yapılan bakım sonrası duyurulacaktır.

[Güvenlik Sistemi Hakkında ÖnBilgi]


Sistemi kullanan oyuncularımız Web Sayfamıza hesap bilgileriyle giriş yaptıktan sonra Güvenlik Sistemi sayfasına gidip Gizli Soru Cevabını doğru bir şekilde girerek hesapları üzerindeki güvenliği aktif hale getirebilecek ve hesaplarındaki tüm eşya çıkışını engelleyebilecekler. Ayrıca güvenlik sistemini Gizli Soru Cevabınızla dilediğiniz zaman aktif veya pasif hale getirebileceksiniz.

Bu sistemle hesap güvenliği aktif haldeyken;

-Hesaptaki karakterlerle ticaret yapılamayacak,
-Hesaptaki karakterlerle pazar kurulamayacak,
-Hesaptaki karakterlerden hiçbir eşya NPC'lere satılamayacaktır,
-Hesaptaki karakterlerden hiçbir eşya yere atılamayacaktır.

Yukarda belirtilen sistemler harici tüm sistem ve işlemler kullanılabilecektir. (Örnek olarak; NPC'lerden eşya satın almak, pazarlardan eşya satın almak, yerden eşya toplamak, eşya kullanımı, güçlendirme ve geliştirme işlemleri, WebMall ve oyun-içi eşya dükkanından yapılan satın alma işlemleri, binek okuma ve silme, seviye ve tecrübe kazanımı, CP karşılığı eşya takası v.b diğer sistemler kullanılabilecektir.)

*Not= Kısa süre sonra oyunumuz Android uygulaması sizlerin kullanımında olacaktır. Bu uygulama sayesinde etkinlik duyuruları ve promosyonlarımız hakkında bilgi edinebileceksiniz. Ayrıca aktif edilecek bu güvenlik sistemi daha sonra bu uygulamanın içine entegre edilecek ve daha kolay sistemi aktif veya pasif hale getirebileceksiniz.

*Not= Sistemsel bir eklenti olacağından oyunumuza herhangi bir Patch gelmeyecektir.

Teşekkürler!