Merhabalar,

200% Pet güncellemesiyle duyurduğumuz ve 13 Mart 2014 Perşembe günü itibariyle oyunumuza eklenen petleri nasıl güçlendireceğinizle ilgili bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

Nasıl Elde Edebileceksiniz?

Oyuncularımızdan aldığımız görüşler ve fikirler doğrultusunda hali hazırda sahip olunan 100% Pet'lerinz EXP kazanabilmeleri için oyun-içi yaratık avlama sonucu mağaralarda ve haritalarda slot bulamama, ks v.b sorunlar neticesinde kavga ve tartışmaların yaşabileceği anlaşılmıştır. Bu durumun önüne geçebilmek ve oyuncularımızın sahip olduğu birden fazla Pet'in aynı anda gelişimine olanak sağlamak için ve ilerde oyun-içi farklı etkinliklerle bu gelişimin desteklenebilmesi için yeni bir sistem oluşturduk.

Bu sistemde sahip olunan her 100% ve üzeri Pet için EXP puanı kazandıracak bir Çark Sistemi olacaktır. Bu Çark Sistemini tüm oyuncularımız her bir 100% ve üzeri Pet'i için günde 1 kere kullanabilecek ve sonuca göre değişik oranlarda Pet Puanı kazanacaktır. Bu Puanların toplanmasıyla Petleriniz EXP kazanacaktır.
Pet Güçlendirme adımları aşağıda belirtilmiştir;

Adım 1) Güçlendirme yapmak istediğiniz 100% Pet'i karakterinize takıp oyundan çıkınız. Oyundan çıktıktan sonra Pet Güçlendirme Çark Sistemi sayfamızdan 100% Pet'i takmış olduğunuz karakteri seçiniz.Adım 2) Her 100% Petin günlük 1 kere "Günlük Çevirme Hakkı" bulunmaktadır. Günlük Çevirme Hakkı butonuna bastığınızda Çark Dönmeye başlar ve Çark üzerinde bulunan puanlardan birinde durur. Ayrıca düzenleyeceğimiz etkinliklerle de hesabınıza "Hediye Çevirme Hakkı" kazandırabilirsiniz. Dileyen oyuncularımızda 100 HanPara karşılığında 1 adet "HanPara ile Çevir" hakkına sahip olabilir.Adım 3) Petinizi 200% Yapabilmeniz için 4 Seviye bulunmaktadır.

Seviye 1 tamamlandığında Petiniz > 125%,
Seviye 2 tamamlandığında Petiniz > 150%,
Seviye 3 tamamlandığında Petiniz > 175%,
Seviye 4 tamamlandığında Petiniz > 200% olur.

Seviye 1'i tamamlayıp Seviye 2'ye ulaştığınızda petiniz 125% olur ve bonusları eklenir.Adım 4) Kazandığınız Puanları Pet'inize tecrübe olarak dönüştürmek için "Güncelleme" butonu bulunmaktadır. Seviye 1'i tamamladığınızda pet otomatik olarak güncellenir ve 125% olur.
Not: Her 100% Pet 1 adet "Günlük Çevirme Hakkı" veya "Güncelleme" hakkına sahipdir. Eğer gün içinde petiniz için "Günlük Çevirme Hakkı" kullanırsanız , Güncelleme hakkını aynı gün içinde kullanamazsınız.

Not: Yapılacak etkinliklerimizden Hediye Çevirme Hakkı kazanabilirsiniz.

Not: Petinize kazandırdığınız puanlar kaydedilmektedir. Petinizi sattığınızda veya arkadaşınızın karakterine verdiğinizde puanlar ve tecrübe oranı kaybolmaz.

Teşekkürler!