Merhabalar,

Son zamanlarda oyuncularımızdan gelen istek ve şikayetleri sonucunda yaptığımız incelemede bazı oyuncularımızın hesap bilgisi öğelerinden bir veya birkaçını değişik nedenlerden ötürü bilmedikleri tespit edilmiştir. Bu durumdan dolayı oyuncularımız şifre ve e-posta adresi değişikliği yapamadıklarıdan dolayı hesap güvenliklerini sağlayamamaktadırlar. Bu durumdan etkilenen oyuncularımızın mağdur olmamaları ve hesaplarının güvenliğini sağlayabilmeleri için yeni bir sistem oluşturduk.

Bu sistem ile birlikte hesap bilgilerini hatırlamayan veya bir nedenden ötürü hesap bilgilerini başkalarıyla paylaştıkları için güvenlik tehtidiyle karşılaşan oyuncularımız, bu sistemi kullanarak hesap bilgilerini değiştirebilecekler.

-Sistemi kullanarak değiştirebileceğiniz hesap bilgileri şunlardır;
Hesap Gizli Soru Yanıtı
Hesaba Kayıtlı E-mail Adresi
Hesaba Kayıtlı Doğum Tarihi


Hesap bilgileri değişikliği işleminin yapılabilmesi için Web Mağazamızda satılan Alet Çantası eşyasına sahip olmanız gerekmektedir.


Hesap bilgilerinizi değiştirmek için Alet Çantası eşyasını satın aldıktan sonra aşağıdaki adımları dikkatlice okuyarak uygulamanız gerekmektedir.

İzlenecek Adımlar:
1) Hesap değişikliği işlemlerinin başlaması için en yüksek seviye karakterinizin birinci çantasında “Alet Çantası” eşyası sol üst köşesine koymanız gerekmektedir.
2) Hesap bilgisi değişikliği sonucunda hesabınıza kayıtlı olmasını istediğiniz e-posta adresini tarafımıza bilet yoluyla bildirmeniz gerekmektedir. (Hesap bilgisi değişikliği süresince sizinle belirtmiş olduğunuz e-posta adresi üzerinden iletişim kurulacaktır.)
3) Biletinize cevap olarak Bilgi Değişikliği Referans Numarası yollanacaktır.
4) Biletinizde belirttiğiniz e-posta adresinden support@mayngames.com e-posta adresine Bilgi Değişikliği Referans Numarası ve Hesap ID'nizi (biliyorsanız gizli sorunuzun yanıtınızı) içeren bir mail atmanız gerekmektedir.
5) support@mayngames.com adresine yolladığınız e-posta içeriğinde ki Id ve Bilgi Değişikliği Referans Numarası birbiri ile uyuşuyor ise işlemleriniz için bekleme süresi başlamış demektir. Gönderdiğiniz e-posta içeriğinde Gizli Soru yanıtınızı doğru olarak belirtmiş iseniz Bekleme Süreniz 7 gündür eğer Gizli soru yanıtınızı yanlış belirtmiş veya hatırlamıyorsanız bekleme süreniz 14 gündür. Bekleme süresi boyunca işlem için gerekli Alet Çantası eşyası En Yüksek Seviye Karakterinizin Birinci Çantasında Sol Üst Köşede durması gerekmektedir. Süre Boyunca yöneticilerimiz rastgele zamanlarda hesabınızda ki bu eşyayı çantanızda kontrol edecekler ve eğer eşya olması gereken yerde değil ise işlemleriniz iptal edilecektir.
Eğer bekleme süresi sorunsuzca tamamlanır ise yöneticilerimiz 2. adımda tarafımıza belirttiğiniz email adresine bilgilerinizi yollamanız için Bilgi formu yollayacaklardır.
6) Yollanan formda istenen bilgileri doldurarak yollayacağınız son email sonrasında hesabınız bilgileri:
Hesap ID: Değişmeyecek
Hesap Gizli Sorusu : Değişmeyecek
Hesap Gizli Soru Yanıtı : Sizin belirttiğiniz yanıt ile değiştirilecektir.
Hesaba Kayıtlı E-posta Adresi: 2. adımda belirttiğiniz e-mail adresi ile değiştirilecektir.
Hesaba Kayıtlı Doğum Tarihi: Sizin belirttiğiniz Doğum Tarihi ile değiştirilecektir.

7) Tüm bilgiler değiştirildikten sonra, hesabınızın yeni e-posta adresine (2. Adımda belirttiğiniz e-posta adres) sistemimiz tarafından rastgele oluşturulmuş yeni bir parola gönderilecek ve Alet Çantası hesaptan silinerek işlem tamamlanacaktır.

Aksi Durumlar:
1) İşlem süreci boyunca, kontroller sırasında Alet Çantası hesabın en yüksek karakterinin çantasının sol üst köşesinde bulunamazsa işlem iptal edilecek Alet Çantasının yerinin değiştirildiği oyuncuya e-posta yoluyla bildirilecektir ve işlem süresi sıfırlanacaktır. Oyuncu isterse işlemi baştan başlatabilir.
2) İşlem sürecinde herhangi bir itirazla karşılaşır ve itirazın sahibi hesabın sahibi olduğunu kanıtlarsa, işlem durdurulacak, Alet Çantası silinecek ve hesap inceleme için askıya alınacaktır.

Not: Lütfen süreç boyunca yönetimimizle sadece e-posta yoluyla iletişime geçiniz. Bu hesabınızın güvenliği açısından önemlidir. Yeni hesap bilgilerinizi sadece yeni e-posta adresinizden gönderiniz.
Not: Sistemimizden sadece U1 ve üzeri seviye karakterli hesaplar yararlanabilir.

Teşekkürler!