Merhaba Arkadaşlar,

Daha öncesinde düzenlediğimiz bu etkinliğimizi oyuncularımız ısrarla tekrarlamamızı istediler bizde sizler için tekrarlıyoruz.
MAYN Kuponu ile karakterinize Beceri Puanları Limit-Üstü İksirler kazandırabilir veya MHS sandıkları kazanabilirsiniz.

Etkinlik Süresi

Başlangıç: 20 Nisan 2012 Cuma 13:00 (Başladı)
Bitiş: 23 Nisan 2012 Pazartesi 23:59

HanPara Harcama Promosyonu (Herkes İçin!)

Etkinliğimiz süresince HanPara harcayarak Ücretsiz K.Kabuğu ve MAYN Kuponu kazanın!

1600 HanPara Harcayarak: 1x K.Kabuğu + 1 MAYN Kuponu kazanacaksınız

3200 HanPara Harcayarak: 2x K.Kabuğu + 3 MAYN Kuponu kazanacaksınız

6400 HanPara Harcayarak: 4x K.Kabuğu + 7 MAYN Kuponu kazanacaksınız

Not: Hanpara harcama, satın almış olduğunuz han para ile oyun içerisindeki Eşya Dükkanından (Kısayol -K) veya Web Dükkanından alış-veriş yapmanız anlamına gelir.

Örneğin Oyun içi ITEM Mall Penceresinden 8 adet Kaplumbağa Kabuğu (8x440 Hanpara=3520 Hanpara) satın alırsanız 3200 Hanpara harcama kategorisine dahil olur ve 2 adet Kaplumbağa Kabuğu + 3 MAYN Kuponu kazanırsınız!
Eğer Etkinlik süresince toplamda 9600 HanPara harcarsanız, 6 adet Kaplumbağa Kabuğu + 10 MAYN Kuponu kazanırsınız!

Not: Gümüş Banknot HanParanızı başkasına aktarmak için bir eşya olduğundan Gümüş Banknot için Harcanan HanParalar etkinlik dahilince kabul edilmeyecektir.

MAYN Kuponları ile neler kazanabilirsiniz!MAYN Kuponu (Oyun içi ismi: Yürek Büyüsü) karakteriniz için hediye kazanabileceğiniz bir eşyadır veya diğer oyuncularla ticaretini yapabilir veya pazar kurarak satışa sunabilirsiniz. MAYN Hediye Kuponu karşılığında aşağıda ki seçenekler ile hediye kazanabilirsiniz:


[ Beceri Puanı Çevrimi ]

->MAYN Kuponu ile Karakterinizin ihtiyaç duyduğu Beceri puanlarına ek puan kazandırabilirsiniz. Beceri puanları Seviye Azaltma servisinden yararlansanız bile karakterinizde kalmaya devam edecektir.

[ Limit-Üstü İksir Çevrimi ]

->MAYN Kuponlarını karakterinizin sahip olduğu iksir sayılarını tamamlayabilmek veya 100 üstü iksir sabihi olmak için kullanabilirsiniz bu sayede karakterinizin gücüne güç katacağınızı unutmayınız. (Maksimum ulaşılabilecek iksir sayısı her bir çeşit için 200dür)
Örneğin : Karakteriniz üzerinde 100 adet Kar iksiri okunuk durumda ise, 14 MAYN Kuponu ile Karakterinizin sahip olduğu Kar İksiri sayısını 200 e yükseltebilirsiniz. (45+45+10).
Örneğin : Karakteriniz üzerinde 94 adet Ateş iksiri okunuk durumda ise, 5 MAYN Kuponu ile Karakterinizin sahip olduğu Kar İksiri sayısını 100 e yükseltebilirsiniz. (5+1).

[ Mistik Hazine Sandığı Çevrimi]

->MAYN Kuponlarınızı Mistik Hazine Sandıklarına çevirebilirsiniz.
Örneğin Mavi Palanızı Mor Pala Yapmak istiyorsunuz ve size MHS lazım. 2 MAYN Kuponunu 1 MHS yaparak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

MHS Takas Hesaplayıcı


MAYN Kupon Çevrimi Örnek Bilet formatı

Yukarıda MAYN kuponları ile kazanabilecğeiniz seçeneklerden size uygununu seçtikten sonra tek yapmanız gereken isteğinizi aşağıda ki gibi bize bilet yollayarak bildirmeniz...

Karakter Adı:
# Kullanılacak Mayn Kuponu (Yürek Büyüsü) sayısı:
İstenilen Seçenekler:


Örnek Bilet

Karakter Adı: Olive
# Kullanılacak Mayn Kuponu (Yürek Büyüsü) sayısı: 8
İstenilen Seçenekler: 10 adet Ateş İksiri / 50 Beceri Puanı

Not: MAYN Kuponu Çevrim işlemleri için son gün 1 Mayıs 2012'dir

Not: Gümüş Banknot HanParanızı başkasına aktarmak için bir eşya olduğundan Gümüş Banknot için Harcanan HanParalar etkinlik dahilince kabul edilmeyecektir.


Etkinlik hakkında soru ve sorunlarınız için Destek Sayfası üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Tüm Oyuncularımıza İyi Oyunlar!